Teknoloji

Bing’in Yapay Zeka Sohbet Özelliği Herkes İçin Yayında

Microsoft’tan Bing’e GPT-4 dil modelidayanıklı chatbot ve DALL-E 2 görsel oluşturucu Yapay zekayı entegre ederek arama sektöründe yeni bir sayfa açtı. Ancak bu sayfaya geçiş, yalnızca yenilenen Bing’in bekleme listesine kabul edilen kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmiştir.

Bugün durum değişti. Microsoft, Bing’in GPT-4’üne güveniyor ‘Sohbet’ özelliği bekleme listesinden kaldırıldı.Artık Microsoft veya Bing hesabına giriş yapan her kullanıcı, Bing üzerinden yapay zeka ile sohbet edebilecek ve yapay zekaya dayalı olarak internette gezinebilecek.

Bing Chat ayrıca yeni özelliklere sahiptir:

Herkesin kullanımına açık olan Bing Chat aynı zamanda bazı özelliklere de kavuşmuştur. şimdi yapay zeka Ayrıca video ve resim sonuçlarını gösterebilir, konuşma geçmişinizi saklayabilir ve ek takviye sunar.

Eklentinin eklenmesiyle Bing Chat’in önü aslında çok daha uzak mesafelere açılıyor. Geliştiriciler tarafından geliştirilen ve geliştirilen araçlarla birçok süreç otomatikleştirilebilir.Örneğin Microsoft, kendi ‘OpenTable’ aracı ile Bing Chat üzerinden restoranlarda rezervasyon yapabilecek.

Tabii yine de bu özelliklerden faydalanmak için Microsoft’un kendi tarayıcısı Edge’i indirmemiz gerekiyor. İşin garibi, Edge hala varsayılan olarak Yandex arama motorukullanır.

ortakoy-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu