Yaşam

Karabağlar’da yaz okulları başladı

Çocukların yaz tatilini verimli geçirmeleri ve öğrendiklerini pekiştirmeleri için Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen yaz okulları başladı. Eğlenceli İngilizce, Eğlenceli Matematik, Kreş ve Ritmik Oyunlar, Görsel Sanatlar, Kısa Sinema Atölyesi, İdeoloji, Uzay ve Astronomi ve Drama eğitimleri Temmuz ve Ağustos ayları boyunca devam edecek.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Eskiizmir İlçe Merkezinde düzenlenen drama eğitimine katılarak çocukların hazırladığı çalışmaları izledi. Çocukları başarılı performanslarından dolayı tebrik eden Önder Selvitopu, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirirken, çocuklar da yaz okulunu açtığı için kendisine sımsıkı sarılarak sevgi ve teşekkürlerini iletti.

Karabağlar Yaz Okulları Limontepe, Aşık Veysel, Aydın, Barış, Cennetçeşme, Eskiizmir, Ali Fuat Erden, Adnan Süvari ve Esendere Mahalle Merkezlerinde sabah ve öğle olmak üzere 2 küme halinde devam ediyor. Temmuz ayında ilkokul 2. ve 3. sınıflar için eğitimler, Ağustos ayında ise ilkokul 4. ve 5. sınıflar için eğitimler düzenlenecek. Ağustos ayı için kayıtlar devam ediyor. Vatandaşlar kayıt için ilçe merkezlerine giderek bilgi alabilecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu